Laadimine

Suurseminarid

https://vabamehetee.ee/wp-content/uploads/2019/08/aeg_iseendale_meeste_suurseminar_1-320x450.jpg

SUURSEMINAR MEESTELE "AEG ISEENDALE" - On aeg äratada meeste vägi!

13. oktoobril toimub Tallinnas Telliskivi Loomelinnakus ainult meestele suunatud suurseminar „Vaba mehe tee“, kus seekord räägivad mehed sisemisest võitlusest ja vabadusest. On taaskord aeg meestena kokku tulla, et ausalt ja avatult jagada oma sügavamaid teadmisi ning kogemusi, et siis üheskoos väekamatena edasi liikuda. On aeg äratada meeste vägi!


https://vabamehetee.ee/wp-content/uploads/2018/10/TSS_piletilevi_555x800px-320x450.jpg

SUURSEMINAR MEESTELE JA NAISTELE "TEEKOND SÜGAVA SUHTENI" - mehed ja naised räägivad ausalt ja avatult teekonnast sügava suhteni!

21. oktoobril toimub Tallinnas Telliskivi Loomelinnaku Vaba Laval taas suurseminar. Sel korral arutleme teemal „Teekond sügava suhteni“. Seminar on järg eelmise aasta sügisel toimunud üliedukale meestele suunatud avalikule arutelule „Vaba Mehe tee“ ning selle aasta kevadel naistele suunatud suurseminarile „Mehe sügavam tõde“, mis puudutas sadade naiste hingesid.


https://vabamehetee.ee/wp-content/uploads/2018/02/Naiste-suurseminar-320x450.jpg

SUURSEMINAR NAISTELE “MEHE SÜGAVAM TÕDE”- mehed räägivad naistega ja ainult naistele!

6. mail 2018 kell 12-18 leiab Tallinnas Telliskivi Loomelinnaku Vaba Laval aset naistele suunatud suurseminar „Mehe sügavam tõde“. Seminar on järg eelmise aasta sügisel toimunud üliedukale meestele suunatud avalikule arutelule. Kuna naiste huvi seminari vastu oli juba siis väga suur, otsustati korraldada seminar, mis oleks mõeldud just naistele – meestelt! Suurseminarile on esinema kutsutud vaid need mehed, kes julgevad olla avatud ja ausad iseenda tõdedega, mis on saavutatud läbi isiklikult kogetud rõõmude ja valude!


https://vabamehetee.ee/wp-content/uploads/2018/01/Vaba-Mehe-Tee-320x461.jpg

SUURSEMINAR meestele “VABA MEHE TEE”— mehed räägivad meestega ja ainult meestele!

12. novembril 2017 kell 12-18 leiab Tallinnas Telliskivi Loomelinnaku Vaba Laval aset meestele suunatud suurseminar „Vaba Mehe tee“. Suurseminaril räägivad mehed avatult ja avalikult oma vabadusest ja isikliku elu eest vastutuse võtmisest läbi sügavamate kogemuste. Edukas karjäär, perekond, võim ja võitlus, au ja kuulsus, ka raha – kõik on olemas! Aga midagi on ikka puudu… Mis see on? Milline on ühe tõelise mehe teekond vabadusse?