Laadimine

Meist

https://vabamehetee.ee/wp-content/uploads/2018/02/Raivo-Johanson-600x1040.jpg

Raivo Juhanson

Raivo Juhanson on teadliku vabaduse poole pürgiv Eesti mees, kes on viimased 25 aastat olnud ettevõtja ning tundnud ühest küljest, et on saavutanud, mida on soovinud, kuid teisest küljest kogenud seejuures ebakindlust, ärevust ning rahulolematust. Kümmekond aastat tagasi osales Raivo juhuse tahtel meditatsiooni kursustel, mis sõna otseses mõttes muutis tema arusaama elu tegelikust olemusest. Sellest kogemusest sai alguse huvitav ning inspireeriv teekond, mis Raivo elu tasapisi, kuid võimsalt muutma hakkas.

Varasemast elust kaasas olnud ähmane pilt hakkas muutuma iga päevaga erksamaks ning värvilisemaks ja nii ongi Raivo tänasel päeval lisaks ettevõtja staatusele ka enesearengu nõustaja ning terapeut, kes on läbinud erinevaid teadlikkuse kursuseid ja koolitusi. Lisaks tegeleb ta joogaõpetajana ning meditatsioonide juhendajana ning korraldab Vaba Mehe Tee suurseminare ning muidugi ei saa mainimata jätta ka Meeste väeringe. Mehed ongi vägevad! Just seda, kuidas oma väge taas avastada, et liikuda siis tõelise vabaduse suunas ning võttes seejuures oma elu eest täieliku vastutuse, peabki Raivo väga oluliseks. „Kõik on pidevas muutumises ja elu ongi teekond. Ma olen seal, kus ma täna olen,“ ütleb Raivo.

Elu on imeline rännak, et jõuda iga päevaga lähemale oma tõelisele olemusele.

https://vabamehetee.ee/wp-content/uploads/2018/02/Tiit-Trofimov-1-600x1000.jpg

Tiit Trofimov

Tiit Trofimov on inspireeriv Eesti mees, kes oma elu elanud väga mitmes suunas. Ta on väga palju väljapoole elanud, ringi möllanud ja jõudnud teha viie mehe eest ning rohkemgi veel. Viimased kümmekond aastat on Tiit tegelenud teadliku enesearenguga ning nagu enamikel neist, kes selle teekonna kord ette võtnud, algas see ka Tiidul pärast suurematesse raskustesse sattumisest. Täna naudib Tiit seda teekonda iga päev ning tema suurimaks kireks ongi töö inimese emotsioonidega, nende vabastamise, vaatlemine ja märkamine läbi teadlikkuse.

Tiit on läbinud palju erinevaid kursuseid (tantra, jooga, teadlik hingamine, kehatöö ja meditatsioonikursused). Tema otsingud kestavad ikka veel ning see on ka üks põhjustest, miks tal on eriline võime, tahe ja julgus oma kogemusi teistega jagada. Tema enda sõnul on ta sadamale palju lähemale jõudnud ja nii mõndagi oma elustiilis muutnud.

Tiit tegutseb peaasjalikult Kundalini-Tantra joogaõpetajana, sidekoe massaaži terapeudina, ekstaatiliste tantsupidude korraldajana, Bali väereiside korraldajana, OSHO aktiivmeditatsioonide õpetajana ja on üks Vaba Mehe tee suurseminaride korraldajatest.

Minu elu põhimõte on elada õnnelikult iga päev