Telliskivi loomelinnaku Vaba Lava ootab 6. mail naisi suurseminarile “Mehe sügavam tõde”, kus mehed räägivad naistest ja endast, julgedes võtta vastutust ja olla ise. Otse ja ausalt avavad nad sadade naiste ees enda rolle abikaasade, isade ja poegadena.

“Mul oli üks tore tüdruksõber – hästi ilus tüdruk,” meenutab Osho meditatsioonide juht ja sisekujundaja Tiit Tofimov enda lähisuhte algust piltilusa naisega. “Üks asi viis teiseni ja jõudsime seksini.”

Aga mida kaunim on naine, seda suurem on mehe feilimishirm. Ka Trofimov polnud selles osas mingi erand – hirmust sai reaalsus ning vegetatiivne närvisüsteem keeldus igasugusest koostööst.

“Aga see naine oli nii tark, ta ei lasknud ennast häirida. Ta küsis mu käest, et kuule, kas sul veini on kodus,” räägib Trofimov, kelle sõnul päästis lõõgastav pokaal toona mitte ainult päeva, vaid ka suhte, millest kujunes ta elu üks ägedamaid. “Kui see naine oleks käitunud teistmoodi ja öelnud, et kamoon, oled mees või ei ole, siis oleks tõenäoliselt samal päeval meie suhe lõppenud.”

“Mehe sügavam tõde” on järg eelmise aasta sügisel toimunud üliedukale meestele suunatud avalikule arutelule “Vaba mehe tee”. Kuna naiste huvi seminari vastu oli juba siis väga suur, otsustati korraldada suurseminar meestelt naistele. Esinema on kutsutud vaid need mehed, kes julgevad olla avatud ja ausad iseenda tõdedega, mis on saavutatud isiklikult kogetud rõõmude ja valude kaudu.

Meeste sügavamat tõde aitavad nähtavale tuua: 

  • Dave Benton – 2001. aasta eurolaulu võitja ja reikimeister.
  • Alar Ojastu – koolitaja, kelle peamine fookus on inimese arengul organisatsioonis. Ta on litsentseeritud teadvelolekuõpetaja ning käsitleb sügavuti stressi-, tööõnne- ja meeskonnateemasid.
  • Kaido Pajumaa – Motivaatori juhtide ja meeskondade koolitaja, meditatsioonide ja jooga praktiseerija.
  • Rain Tunger – mitmete restoranide osanik, Raadio 2 saatejuht, šamaanipraktikate austaja ja mediteerija.
  • Ville Jehe – üks Delfi asutajatest ja loomemajanduse arendaja, Eesti Arengufondi nõukogu esimees, ettevõtja, koolitaja ja vägagi tasakaalus mees.
  • Raivo Juhanson – ettevõtja, jooga- ja meditatsiooniõpetaja ning enesearengunõustaja.
  • Tiit Trofimov – sisekujundaja, ettevõtja, Osho meditatsioonide juht, joogaõpetaja ja sidekoemassaaži terapeut.

Piletid on müügil SIIN!