Telliskivi loomelinnaku Vaba Lava ootab 6. mail naisi suurseminarile “Mehe sügavam tõde”, kus mehed räägivad naistest ja endast, julgedes võtta vastutust ja olla ise. Otse ja ausalt avavad nad sadade naiste ees enda rolle abikaasade, isade ja poegadena.

“Sa ei saa petta naist – sa petad iseennast. Ja naine ei saa petta meest – naine saab petta iseennast,” räägib meeskonnakoolitaja ja mediteerija Kaido Pajumaa, kelle meelest tuleb liiva jooksvat suhet muude vahenditega parandada. “Kui ma hakkan armukest otsima ja sinna oma energiat kulutama, džiisös, see on nii energiakulukas ja nii mõttetu. Sa ei saa tegelda iseendaga, kui sa elad nii suures vales.”

Pajumaa sõnul tuleb teistele naistele järelevaatamist elus ikka ette, aga afäärini minek ei vääri küünlaid.

“Esimene hetk, kui sa juba seda kahetsed, on see, kui sa tuled ja see läbi on,” pihib Pajumaa. “Siis sa tunned, et armastus tuleb tagasi. Sa lihtsalt avastad, et seksuaalenergia oli su üle võtnud – oli su teadlikkuse üle võtnud, oli su mõistuse üle võtnud. Aga see lõpeb plaksti! ära.”

“Mehe sügavam tõde” on järg eelmise aasta sügisel toimunud üliedukale meestele suunatud avalikule arutelule “Vaba mehe tee”. Kuna naiste huvi seminari vastu oli juba siis väga suur, otsustati korraldada suurseminar meestelt naistele. Esinema on kutsutud vaid need mehed, kes julgevad olla avatud ja ausad iseenda tõdedega, mis on saavutatud isiklikult kogetud rõõmude ja valude kaudu.

Meeste sügavamat tõde aitavad nähtavale tuua: 

  • Dave Benton – 2001. aasta eurolaulu võitja ja reikimeister.
  • Alar Ojastu – koolitaja, kelle peamine fookus on inimese arengul organisatsioonis. Ta on litsentseeritud teadvelolekuõpetaja ning käsitleb sügavuti stressi-, tööõnne- ja meeskonnateemasid.
  • Kaido Pajumaa – Motivaatori juhtide ja meeskondade koolitaja, meditatsioonide ja jooga praktiseerija.
  • Rain Tunger – mitmete restoranide osanik, Raadio 2 saatejuht, šamaanipraktikate austaja ja mediteerija.
  • Ville Jehe – üks Delfi asutajatest ja loomemajanduse arendaja, Eesti Arengufondi nõukogu esimees, ettevõtja, koolitaja ja vägagi tasakaalus mees.
  • Raivo Juhanson – ettevõtja, jooga- ja meditatsiooniõpetaja ning enesearengunõustaja.
  • Tiit Trofimov – sisekujundaja, ettevõtja, Osho meditatsioonide juht, joogaõpetaja ja sidekoemassaaži terapeut.

Piletid on müügil SIIN!